info@maviocak.com.tr
0364 313 00 33 - 0541 725 74 67
Ankara-Samsun Karayolu 5.km No:1 Sungurlu/ÇORUM

Ana Sayfa >> MERKEZİMİZ

MERKEZİMİZ

Merkezimizin Özellikleri Nelerdir?

Merkezimiz; Çorum ili Sungurlu ilçesinde bulunmakta olup, Çorum'a 70 km, Ankara'ya 180km uzaklıktadır.

Merkezimiz, uluslararası kalite yönetim standartlarına ve TSE ISO 9000-9111 sertifikalarına sahip bir kuruluştur.

Merkez binamız, Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezleri Yönetmeliğinde istenen fiziki şartları taşımakta olup TSE erişilebilirlik standartlarına uygun olarak inşa edilmiştir.

İki katlı 5 Blok halinde villa tarzı binalarıyla engelli bireylerimizin barınma ihtiyacını karşılayan kuruluşumuz, yönetim binası ve yemekhane bloğuyla geniş bir alanda hizmet sunmakta olup, fiziki şartların engelli bireylerin durumuna göre dizaynı sağlanmıştır.

Kuruluş  bahçesi ve içi, kör nokta kalmayacak şekilde toplamda 32 adetten oluşan kamera sistemi ile 24 saat takip edilerek kayıt altına alınmakta ve bu kayıtlar uzun süreli şekilde muhafaza edilmektedir.

Merkezimizin tamamı son sistem kalorifer ısıtma sistemi ile ısınmakta ve 24 saat kesintisiz sıcak su imkanı bulunmaktadır.

İki kişilik yatak odalarımız engelli bireylerimizin ihtiyaç, güvenlik ve engel durumlarına göre, TSE 9111 uluslararası erişilebilirlik standartlarında dizayn edilmiş olup, istenen genişliktedir.

Tüm odalar güvenlikli ve sensörlü yangın alarm  sistemi ile donatılmıştır. Odalarımızdaki aydınlatma sistemi göz sağlığına zarar vermeyen beyaz led ampullerle saglanmaktadır.

Banyo ve tuvaletlerimiz TSE erişilebilirlik standartlarına uygun tasarlanmıştır. Tuvaletlerimiz alafranga sistem gömme rezarvuarlı, banyolarımız ise engeli bireylerin hareket kabiliyetlerini kısıtlamayacak genişlikte ve gereksinimlerine uygun dizayn edilmiştir.

Dinlenme odalarımız, çok amaçlı salonlarımiz ile farklı engel gruplarına göre, gününü etkinlik yaparak gecirmek isteyen bireylerimiz için oluşturulan grup etkinlik odalarımız; aile sıcaklığını yaşatmak üzere dizayn edilmis olup grup etkinlik odalarında tv, müzik, ses sistemi ve oturma grubu bulunmakta ve bu odalar engelli bireylere ara ögün hizmeti sunulabilen altyapıdadır.

Mutfaktaki ekipmanlar ve ürünler endüstriyel nitelikte olup havalandırma ve yangın güvenlik sistemi mevcuttur. Mutfak yemekhaneye entegre olup yemeklerin direk masalara ulaşması amaçlanmıştır.

Engelli bireylerimizin her birine ait çamaşır dolabı bulunup, temiz ve kirli çamaşırlarının takibine özen gösterilmektedir.

Merkezimiz hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Adres:  
Ankara-Samsun Karayolu 5.km Sungurlu/ÇORUM
Tel:  
0 364 313 00 33
GSM:  
0 541 725 74 67
   
 
E-Mail:  
info@maviocak.com.tr

 

 

Başvuru Formu

İsim Soyad :
Mail :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
Mavi Ocak Özel Bakım Merkezi Resmi Web Sayfasıdır. | 2021 - Her hakkı saklıdır.